چگونه محصول خود را انتخاب ، خرید ، پرداخت و تحویل بگیرید.

شما با رفتن به منو محصولات و انتخاب دسته کالا وارد صفحه مورد نظر شده و از بین تعدد کالا ها در هر بخش ، محصول مورد نظر خود را انتخاب می کنید ، پس از انتخاب تعداد مورد نیاز ، اقدام به خرید می فرمایید ، با باز کردن سبد خرید تمامی محصولات انتخاب شده به شما نمایش داده می شود و  از همان جا اقدام به ویرایش ، اضافه یا حذف کالا می کنید و در نهایت بعد از انتخاب شیوه حمل ، که توصیه موثر ما پس کرایه و از طریق باربری می باشد ، وارد درگاه اینترنتی  شده و خرید خود را تکمیل می کنید ، کد رهگیری و شماره فاکتور برای شما ارسال شده و در نهایت بخش فروش و پشتیبانی ما در همان روز کالای شما را بسته بندی و ارسال می کنند ، بستگی به مکان شما و انتخاب شیوه حمل ، زمان دریافت کالا متغیر می باشد .

تا زمان دریافت کالا ، کارشناسان فروش و پشتیبانی با شما همراه هستند تا اطلاعات مورد نظر در شیوه حمل و موقعیت های مکانی را از طریق استنادات باربری ، پست  یا تیپاکس و درگاه های پیگیری مرسوله را به شما اعلام کنند.

 

این شرکت با توجه به خط مشی مشتری مداری ، آماده پاسخگویی  به صورت تلفنی و یا انلاین می باشد .

– پست الکترونیک واحد فروش : info@safahanfoolad.com

– تلفن مرکز فروش: ۰۳۱۳۵۶۶۷۰۷۰

 

قیمت محصولات:

کلیه قیمت ها در سال ۱۳۹۷به روز  و بر اساس واحد پول (ریال) می باشند. مبالغ براساس قیمت های رایج بازار درج گردیده است وتمامی کالا ها با کسر قیمت قابل توجه بر اساس تخفیف های عمده فروشی لحاظ شده است.

توصیه : برخی از سایت های کم بازدید و متفرقه بعضا اقدام به ایجاد صفحه فروش می کنند و کالا هایی را بر اساس قیمت های گذشته در سایت درج می کنند و اقدام به بروز رسانی در بخش قیمت ها نمی کنند ، عمدتا این درگاه ها کالایی برای عرضه نداشته و یا شرکت های فروش آنها تعطیل می باشند ، قیمت های این درگاه همیشه بروز بوده و با خیال راحت اقدام به انتخاب و خرید بفرمایید .

 

پشتیبانی و خدمات پس از فروش:

در صورت بروز هرگونه سوال در زمینه محصولات خریداری شده با شماره تلفن های واحد فروش تماس حاصل فرمایید.

 

شرایط عودت کالا :

تنها در صورتی که کالای شما دارای نقص فنی در زمان تحویل باشد ، شرکت با توجه به شواهد و استنادات کالا ، اقدام به تعویض کالای شما می کند .

می توانید از مشاوره و راهنمایی کارشناسان ما در تمام مراحل بهره بگیرید .